KONST / Litografier / Litografi 17409212
nr 1740 9212
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Litografi, Daterad. Signerad, numrerad 10/65, - 73. Bildmått: 50x74 cm, yttermått inklusive ram: 61x84 cm
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:17:19
17/11 09:43:16
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren